قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را با دقت مطالعه فرمائید

ورود کاربران به وب‏‌سایت کالاپلاس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری کالاپلاس و سایر خدمات ارائه شده توسط کالاپلاس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات کالاپلاس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کالاپلاس از سوی کاربر است.قوانین عمومی توجه داشته باشید کلیه اصول کالاپلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کالاپلاس اقدام نماید.ارتباطات الکترونیکی هنگامی که شما ازخدمات کالاپلاس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به کالاپلاس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کالاپلاس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد. لطفاً جهت پیگیری قوانین آن به info@kala-plus.com اطلاع دهید.

قرارداد حاضر براساس ماده ۱۰ قانون مدنی، با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ و آیین نامه های مربوطه به صورت خاص، از تاریخ دریافت ایمیل و تایید فعال سازی از سوی کاربر (مالک مشخصات ثبت شده در سایت کالاپلاس ) در سایت کالاپلاس به رسمیت قانونی خواهد رسید. قرارداد حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

قرارداد حاضر وبسایت کالا پلاس به نمایندگی آقای افشین کریمی که در این قرارداد “کالاپلاس” خوانده می شود، از یک سو و مالک مشخصات ثبت شده در سامانه ثبت نام کاربران کالاپلاس که در این قرارداد «کاربر» نامیده می شود، در شهر سقز منعقد و برای طرفین حکم قرارداد قطعی را داشته و طرفین ملزم به اجرای تمامی مفاد آن می باشند.

کلیه واژگان کاربردی در سایت کالاپلاس که در معنی و مفهوم قرارداد تاثیر مستقیم دارند، در قالب پیوست شماره یک (1) که جزء لاینفک قرارداد محسوب می شوند آورده شده است.

اقدام کاربر به خرید کالا یا خدمات ارائه شده از طریق وب سایت کالاپلاس به نشانی www.kala-plus.com مطابق قانون تجارت الکترونیک

هزینه کالا و خدمات محصولات ارائه شده کالاپلاس به صورت مجزا در لینک هر محصول تعیین گردیده است که نحوه پرداخت آن از طریق درگاه آنلاین بانکی کالاپلاس می باشد و در صورت نارضایتی مشتری از تاریخ خرید محصول تا 48 ساعت (پس از تحویل کالا) می توان محصول را مرجوع و کالاپلاس هزینه را به حساب مشتری طی 48 ساعت کاری واریز خواهد نمود.

1-5) به استناد مواد فصل چهارم قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب ۱۳۸۲ این قرارداد وفق فرآیند الکترونیکی در سامانه کالاپلاس با پذیرش ایمیل معرفی شده در سامانه در هنگام ثبت نام و همچنین تکمیل ثبت نام با ارسال لینک در ایمیل و در صورت نیاز از طریق پیامک به شماره معرفی شده در زمان ثبت نام توسط کاربر، و ورود آن در سامانه توسط ایشان، حکم انعقاد قرارداد رسمی داشته و برای طرفین لازم الاجراست.

تبصره : کاربر با عضویت در سایت کالاپلاس و کلیک روی لینک فعال سازی در ایمیل خود کلیه شرایط این قرارداد را پذیرفته است.

۲-۶) این قرار داد از زمان انعقاد (مطابق با بند فوق) تا انتهای سال جاری اعتبار دارد و در صورت عدم اقاله، خاتمه و یا فسخ قرارداد از سوی طرفین، قرارداد، الحاقیه ها و دستورالعمل های وابسته به آن به صورت خودکار طبق آخرین شرایط مندرج در پورتال کاربران در انتهای هر سال، به مدت یک سال شمسی دیگر تمدید می گردد و کاربر با ادامه فعالیت خود تمدید را پذیرفته است.

۱-6 طرفین موظفند کلیه اطلاعات محرمانه طرف دیگر از جمله اسناد حقوقی و توافق نامه همکاری فیمابین را در زمان قرارداد و پس از آن محرمانه نگاه دارند. مگر با دستور مورد مراجع ذی صلاح قانونی.

۲-6 هیچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معنای شراکت یا وجود رابطه کارگر و کارفرمائی فیمابین کاربر و کالاپلاس نمی باشد.

۳-6 کاربر متعهد می گردد که شرایط عودت کالا یا خدمات دریافتی را تحت شرایط مندرج در پیوست 3 دستورالعمل شرایط اختصاصی کالا یا خدمات بپذیرد.

۴-6 تحویل کالا و خدمات به صورت الکترونیکی (از طریق ایمیل و یا پرتال کاربری) به کاربر انجام خواهد شد.

۵-6 در صورت بروز عوامل فورس ماژور، قرارداد موقتا متوقف و پس از رفع آن به همان روال سابق ادامه می یابد.

۶-6 کلیه ابلاغیه ها، اخطارها، پیام ها و مکاتبات کالا پلاس از طریق پنل کاربری و همچنین ایمیل معرفی شده ایشان صورت می گیرد. کالاپلاس مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام ها توسط کاربر نخواهد داشت.

۷-6 در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با استفاده از کالا یا خدمات ارائه شده، مسئولیتی بر کالاپلاس تحمیل گردد، کاربر موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده بر کالاپلاس را جبران نماید.

بر اساس مفاد این قرارداد کالاپلاس متعهد به انجام امور ذیل می باشد:

1-7 کالاپلاس مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های شرکت، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی و اطلاع به کاربر، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری کاربر به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.

2-7 کالاپلاس آموزش های لازم جهت استفاده از کالا و خدمات ارائه شده را در اختیار کاربر قرار داده و همچنین مشخصات سفارشات در هر لحظه برای کاربر از طریق الکترونیکی در پنل کاربری وی قابل مشاهده خواهد بود.

1-8 به موجب قرارداد حاضر، کاربر موظف به ثبت اطلاعات و ارائه مدارک درخواستی کالاپلاس خواهد بود.

2-8 به موجب این قرارداد، کاربر موظف به مطالعه و رعایت کلیه ی قوانین، آیین نامه ها، دستورالعمل (پیوست) ها و ابلاغیه هایی که کالاپلاس در بخش مستندات سایت یا پنل کاربر یا ایمیل ایشان قرارداده یا ارسال می شوند خواهد بود.

3-8 کاربر اظهار می نماید از کلیه مقررات قانونی از جمله مفاد قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، قانون مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با پولشویی، تعزیرات، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مؤلفان، مصنفان و سایر قوانین مربوط از قبیل قوانین بین المللی ثبت دامنه (ICANN)، میزبانی وب و سایر موارد اطلاع کامل دارد و پایبند به رعایت آن ها است. در صورت ادعا یا مطالبه حق از ناحیه اشخاص ثالث، مسئول پاسخ گویی و جبران خسارات احتمالی خواهد بود.

4-8 به موجب قرارداد حاضر، کاربر مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور پنلی که به او اختصاص یافته است، شناخته می شود و مسئولیت تمامی فعالیت هایی را که با نام کاربری او انجام می گیرند، از قبیل ثبت درخواست پشتیبانی، ثبت سفارشات، ارسال اطلاعات و سایر موارد ارتباطی، بر عهده خواهد داشت.

5-8 به موجب قرارداد حاضر کاربر متعهد است در صورت تغییر اطلاعات تماس خود، آن را فوراً به اطلاع کالاپلاس برساند (و یا از طریق کنترل پانل کاربری اطلاعات خود را بروزرسانی نماید).

9-1 چنانچه به موجب این قرارداد از جانب کاربر خسارتی به کالاپلاس یا شخص ثالث وارد آید، کاربر ضامن جبران خسارت می باشد. بدیهی است شرایط این ماده جدای از ماده جرایم این قرارداد است و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

9-2 کالاپلاس هیچگونه خسارتی تحت هیچ شرایطی بابت بروز مشکلات احتمالی از جمله مشکلات سوختگی ناشی از برق، ضربه ، تماس محصول با آب و شکستگی محصول پرداخت نخواهد کرد.

9-3 مبلغ خسارت وارده به کاربر برای هر محصول حداکثر تا معادل هزینه پرداخت شده برای همان محصول توسط کالاپلاس پذیرفته خواهد شد و کالاپلاس هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خسارت مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

2-10 حل اختلاف بین کاربر و کالاپلاس :

در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه بین کاربر و کالاپلاس ، مورد اختلاف توسط کمسیون فضای مجازی نظام صفنی به عنوان داور مرضی الطرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا می باشد.

2-10 حل اختلاف در تفسیر این قرارداد

الف) در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه با تفسیر مفاد و اجرای قرارداد حاضر ابتدا طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، صلح و سازش مورد را مرتفع نمایند. در صورت لاینحل ماندن مورد اختلاف، حق مراجعه به مراجع ذیصلاح قانونی برای طرفین محفوظ خواهد بود.

ب) در زمان بروز اختلاف، در صورت توافق طرفین، دو طرف به انجام تعهدات اولیه خود بر اساس قرارداد تا حل مناقشه ادامه می دهند. در غیر این صورت، تا زمان حل و فصل کامل موضوع اختلاف، تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

1-11 در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور، هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد کالاپلاس در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.

2-11 کلیه حقوق کالاپلاس (مطرح در این قرارداد) در زمان قرارداد و پس از آن قابل پیگیری می باشد.

1-12 هر یک از طرفین می تواند با اعلام کتبی ۳۰ روزه به طرف مقابل، قرارداد را فسخ نماید و در این فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.

2-12 کالاپلاس می تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود یا بروز تخلفات کاربر ، قرارداد را خاتمه داده و با اخطار قبلی یا بدون آن دسترسی کاربر به کلیه محصول های کالاپلاس را معلق نماید. در این صورت تمامی حقوق و امتیازات اعطا شده از جانب کالاپلاس به کاربر متوقف خواهد شد و حق کالاپلاس برای رد درخواست مجدد همکاری با کاربر محفوظ است.

3-12 در صورت محقق شدن هر یک از حالات پیوست چهار دستورالعمل رسیدگی به تخلفات یا هر عنوان تخلف عمدی یا قصور فاحش از سوی کاربر، کالاپلاس می تواند با اخطار کتبی الکترونیکی قرارداد حاضر را فسخ نماید. در این صورت کالا پلاس با لغو امتیاز کاربری، ارائه خدمات به کاربر را متوقف خواهد نمود.

نشانی و اقامتگاه قانونی کالاپلاس در وب سایت رسمی آن قید گردیده و اقامتگاه کاربر نیز همان محلی است که در فرم پنل کاربر توسط ایشان ثبت گردیده است و هر گونه تغییر در نشانی و اقامتگاه باید به اطلاع طرف دیگر برسد. ارسال هرگونه مکاتبات و اوراق عادی و رسمی به این نشانی ها، ابلاغ شده واقعی تلقی می شود.

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!